Heavy Side
Heavy Side

Data i godzina: 31-01-2014 08:40

Opis:
Zapraszamy was na koncert, którego Cytawa jeszcze nie widziała !

"Parabellum". Kapela powstała w styczniu 2013 roku i gra do dzisiaj. W obecnym składnie na gitarze rytmicznej Maksymilian "satan" Zalewski, gitara prowadząca Krzysztof Chmielowiec, bas Karol "Jason" Chmielowiec, wokal Kuba "Ozzy" Wojciechowski, perkusja Michał " Mihau" Pawłowicz. Cała kompozycja tworzona jest w oprawie ciężkich riffów, niekiedy bardzo wolnych tempach ale też i szybkich. Naszą mieszanką jest death metal połączony z takimi gatunkami jak trash czy nawet hardcore. Dążymy do jednego. Ma być jebnięcie i konkretny rozpierdol!

"Heavy Side" to młody, prężnie rozwijający się zespół z Tczewa, który powstał w maju tego roku. Skład kapeli parokrotnie się zmieniał - obecny istnieje od listopada. Chłopaki grają muzykę z pogranicza metalu i rocka. Mimo tego, że team ma niecały rok, to są zapraszani na występy do wielu klubów na terenie woj. pomorskiego.
Kilka słów o członkach "Heavy Side":
Kuba "Jimmy" Meissinger - Autor większości tekstów, miłośnik bluesa, który nie pogardzi dobrym metalem czy hard rockiem. Śpiewa od urodzenia, a w zespole od dwóch miesięcy.
Piotr "Wahmett" Boderek - młody, aczkolwiek uzdolniony licealista z Tczewa. Inspiruje się swoim idolem, Kirkiem Hammettem (Metallica). W zespole zajmuje funkcję gitarzysty prowadzącego.
Jędrzej "Ozzy" Jarosik - gitara rytmiczna, pomysłodawca większości riffów, razem z Igorem są założycielami zespołu, uczęszcza do liceum zaocznego w gdańsku
Błażej Szaman Szalkowski- gitara basowa, najbardziej pojebany członek zespołu. Ale go kochamy !
Igor Wasiewicz - Pawłaczyk - perkusista,uczeń Michała Szczeblewskiego. Poza graniem w zespole jest aktywnym działaczem w swoim regionie.


Pomijając już odpowiednie nazewnictwo, obiecujemy wam że zostaniecie zniszczeni!

Wjazd- free!

Do zobaczenia!

Zapraszamy do polubienia naszego fan page: https://www.facebook.com/trampkizadyche
Artyści:
  • Heavy Side (główna gwiazda)
  • Parabellum

Nazwa lokalizacji: Cytawa Cafe

Lokalizacja:
Kraj: Poland
Miasto: Pruszcz Gdański
Ulica: Powstańcow Warszawy 36
Kod pocztowy: 83-000

Wróć